Kliknij logo, aby przejrzeć wszystkie aukcje!

Designer for dog – moda pomaga

Akcja Designer for dog – moda pomaga, ma dwa główne cele. Jednym jest promocja racjonalnego podejścia do wykorzystywania ubrań, a drugim wsparcie działań Fundacji Dr Lucy. Aby zrealizować oba te założenia pozyskujemy dobre jakościowo, markowe ubrania renomowanych producentów i staramy się dać im drugie życie w nowej szafie. Nowych właścicieli znajdują one na zasadzie licytacji, które prowadzimy na Allegro. Fundacja Dr Lucy z kolei daje drugie życie wspaniałym zwierzętom, szukając im nowych, dobrych domów. Działamy nieprzerwanie od 2007 roku i w portfolio swoich sukcesów mamy tysiące merdających z zadowoleniem ogonków. Aby te działania były możliwe, niezbędne są środki finansowe. Biorąc udział w licytacjach przykładasz się więc do znalezienia nowego lokum zarówno upatrzonemu ciuchowi, jak i potrzebującym psiakom! Poza fajnymi ubraniami, możesz cieszyć się z Twojego wkładu w to, aby zwierzakom było lepiej. Tu nie ma przegranych, wygrywają wszyscy!

Krok 1: Sprawdź nasze aukcje na Allegro

Krok 2: Wygraj i opłać licytację. Pieniądze trafią na konto Fundacji